Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

mecidiyeköy halı yıkamaMecidiyeköy Halı Yıkama fabrikası olarak, müşterilerimize 7 gün, 24 saat profesyonel ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Mecidiyeköy’ün tüm sokaklarına ve bölgelerine halı yıkama hizmeti veren firmamız, adından sıkça kalitesi ve hijyeni ile söz ettirmekte olan bir firmadır. Bu nedenle Mecidiyeköy bölgesinde tanınan ve bilinen bir firmayız.

Mecidiyeköy ilçesinde sokaklarda halı yıkamak veya kurutmak oldukça zordur. Gerek dar sokakları, gerekse yoğun insan nüfusu ile bu işlem neredeyse imkansıza yakın bir hal almıştır.

Ayrıca sokaklarda yıkanan halıların hem hijyen hem de temizlik açısından pek sağlıklı olmadığı herkesçe bilinen bir gerçektir. Halılarınızı sokakta, balkonda, bahçenizde veya terasınızda yıkasanız bile kurutma işlemi sırasında bir çok sorun ile karşılaşmanız mümkündür. Bunlara örnek vermek gerekirse; Dışarıda açık havada yıkanan halılarınız asla tam olarak kurumayacak, halının diplerinde nem ve ıslaklık kalacaktır. Bu nem içerisinde bakteriler türeyecek ve sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Ayrıca evinize serdiğinizde her ne kadar kokulu deterjanlarla yıkamış olsanız da bu nemden kaynaklı olarak kötü bir koku meydana gelecektir.

Doğru Halı Yıkama Sistemi Nasıldır?

Halı yıkama özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Kullanılan halı yıkama şampuanlarının organik olması ve alerji yapmaması gerekmektedir. Ayrıca yıkama esnasından önce tam otomatik makinelerde toz, pislik ve bakterilerinden arındırılması lazımdır. Yıkama işleminin tanzikli ve sıcak su ile yapılması da bir diğer husustur.

En önemli kısım ise yukarıda bahsettiğimiz gibi kurutma aşamasıdır. Mecidiyeköy halı yıkama fabrikası olarak kurutma işlemlerini kapalı kurutma odalarında yapmaktayız.


Mecidiyeköy Halı Yıkama Fiyatları

Mecidiyeköy bölgesi için halı temizliği fiyatlarımız oldukça uygun fiyatlardır. Halı yıkama fiyatları halıların türüne, adetine ve metre karesine göre değiştiği için bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat almanız, doğru bilgilendirme açısından daha yararlı olacaktır.

Yüksek metre kareli ve adetli halılarınızda halı yıkama fiyatlarımızda indirimler uygulanmaktadır.

Halılarınız Mecidiyeköy’de bulunan adresinizden alınarak, tekrar sizlere teslim edilir. Servis hizmeti için ekstra bir ücret ödemezsiniz, ödeyeceğiniz tek ücret halı yıkama ücretidir.

Ortalama fiyat listemizi görmek için “Fiyat Listesi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Funda Halı Yıkama olarak sizlere verdiğimiz hizmetler yalnızca Halı Yıkama hizmeti değildir.

gibi hizmetleri de profesyonel, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı bir şekilde sunmaktayız. Bu nedenle bizleri aramanız durumunda; Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Mecidiyeköy, Beyoğlu, Levent, Sarıyer ve Çevre ilçelerden de halı yıkama ve yukarıdaki hizmetlerin tümünü alabilirsiniz.


Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir, halı yıkama ve diğer fiyatları öğrenebilir, ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için çalışan firma elemanlarımız ve müşteri temsilcimiz sizlere her an yardımcı olmaya hazırdır.

İletişim Numaralarımız; 

Telefon: 0212 283 24 11
GSM: 0542 353 70 82

Bizi Arayın