Levent Halı Yıkama

Levent Halı Yıkama Firması

Levent Halı YıkamaLevent Halı Yıkama fabrikası olarak, uzun zamandır halı yıkama sektörünün içerisinde bulunmaktayız. Gerek müşteri memnuniyeti ilkemiz, gerekse profesyonel hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize Levent bölgesinde Profesyonel Yıkama hizmeti sunmaktayız.

Levent içerisinde halı temizleme hizmeti veren firmalar arasında Funda Halı Temizlik firması, her zaman tavsiye edilen ve değerlendirmeler sonucunda yüksek puan almış bir firmadır. Bu nedenle halılarınızın temizliği, hijyeni ve korunabilmesi adına bizi aramanızı, detaylı bilgi almanızı şiddetle öneririz. İddia ediyoruz ki başka hiç bir firmadan memnun kalmayacağınız kadar Funda Halı Yıkama firmasından memnun kalacaksınız.

Levent Bölgesinde Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

1. Levent
2. Levent
3. Levent
4. Levent

gibi tüm Levent bölgesinde Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama ve Yatak Yıkama hizmetleri vermekteyiz. Farklı temizlik ve yıkama hizmetleri için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Levent Halı Yıkama Fiyatları

Levent bölgesi için halı temizliği fiyatlarımız oldukça uygun fiyatlardır. Halı yıkama fiyatları halıların türüne, adetine ve metre karesine göre değiştiği için bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat almanız, doğru bilgilendirme açısından daha yararlı olacaktır.

Yüksek metre kareli ve adetli halılarınızda halı yıkama fiyatlarımızda indirimler uygulanmaktadır.

Halılarınız Levent’te bulunan adresinizden alınarak, tekrar sizlere teslim edilir. Servis hizmeti için ekstra bir ücret ödemezsiniz, ödeyeceğiniz tek ücret halı yıkama ücretidir.

Ortalama fiyat listemizi görmek için “Fiyat Listesi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Funda Halı Yıkama olarak sizlere verdiğimiz hizmetler yalnızca Halı Yıkama hizmeti değildir.

gibi hizmetleri de profesyonel, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı bir şekilde sunmaktayız. Bu nedenle bizleri aramanız durumunda; Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Mecidiyeköy, Beyoğlu, Levent, Sarıyer ve Çevre ilçelerden de halı yıkama ve yukarıdaki hizmetlerin tümünü alabilirsiniz.


Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir, halı yıkama ve diğer fiyatları öğrenebilir, ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için çalışan firma elemanlarımız ve müşteri temsilcimiz sizlere her an yardımcı olmaya hazırdır.

İletişim Numaralarımız; 

Telefon: 0212 283 24 11
GSM: 0542 353 70 82

Bizi Arayın