Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama

göktürk halı yıkama Göktürk Halı Yıkama firması olarak siz değeri müşterilerimize Kemerburgaz’ın güzide ve popüler mahallesi Göktürk’te profesyonel ve hijyenik halı yıkama hizmeti sunmaktayız.

Göktürk ilçesinde bulunan veya buraya hizmet veren bir çok halı yıkama firması ve fabrikası bulunmaktadır. Fakat Göktürk halkının şikayetçi olduğu konuların bir kısmını halı yıkamacıların işlerini doğru yapmaması, lekeli halılar getirmesi, halıların kaybolması veya çalınması gibi durumlardır. Bu konuda “Şikayet Var” isimli sitede yüzlerce firma hakkında yazılan şikayetleri görmeniz mümkündür.

Genel olarak şikayetler yukarıda belirttiğimiz, kirli halılar, kaybolan veya çalınan halılar gibi başlıklardır.

Funda Halı Yıkama fabrikası olarak sizlere %100 temizlik & Garantili halı yıkama sözü veriyoruz! 

Halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanır, kapalı kurutma odalarında kurutulur. Tüm işlemler bittikten sonra ise halılarınız alanında uzman kişiler tarafından kontrol edilir ve bir sorun varsa tekrar yıkama işlemi yapılır, size bu durumu haber vererek 1-2 günlük gecikmenin olabileceğini belirtiriz.

Ayrıca halılarınızın çalınma ve kaybolma – karışma gibi durumlarına karşılık olarak halılarınızı adınız, soyadınız, telefon numaranız ve adres bilgilerinize göre etiketleyerek bu durumun önüne geçeriz.


Göktürk Halı Yıkama Fiyatları

Göktürk bölgesi için halı temizliği fiyatlarımız oldukça uygun fiyatlardır. Halı yıkama fiyatları halıların türüne, adetine ve metre karesine göre değiştiği için bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat almanız, doğru bilgilendirme açısından daha yararlı olacaktır.

Yüksek metre kareli ve adetli halılarınızda halı yıkama fiyatlarımızda indirimler uygulanmaktadır.

Halılarınız Göktürk’te bulunan adresinizden alınarak, tekrar sizlere teslim edilir. Servis hizmeti için ekstra bir ücret ödemezsiniz, ödeyeceğiniz tek ücret halı yıkama ücretidir.

Ortalama fiyat listemizi görmek için “Fiyat Listesi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Funda Halı Yıkama olarak sizlere verdiğimiz hizmetler yalnızca Halı Yıkama hizmeti değildir.

gibi hizmetleri de profesyonel, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyeti odaklı ve hızlı bir şekilde sunmaktayız. Bu nedenle bizleri aramanız durumunda; Kağıthane, Beşiktaş, Şişli, Mecidiyeköy, Beyoğlu, Levent, Sarıyer ve Çevre ilçelerden de halı yıkama ve yukarıdaki hizmetlerin tümünü alabilirsiniz.


Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir, halı yıkama ve diğer fiyatları öğrenebilir, ayrıca sormak istediğiniz tüm soruları gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti için çalışan firma elemanlarımız ve müşteri temsilcimiz sizlere her an yardımcı olmaya hazırdır.

İletişim Numaralarımız; 

Telefon: 0212 283 24 11
GSM: 0542 353 70 82

Bizi Arayın